MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stolar 5911449
nr 591 1449
2+ 1 st, tidigt 1900-tal
Kondition: slitage
Utrop:
100 kr
Såld:
100 kr
måndag 27 juli 2009
kl 17:14:46
23/7 15:42:13